Falkowski: Ogromne brawa dla zawodników za determinację i realizację założeń

Po wczorajszym zwycięstwie Polonii II  z Ząbkovią Ząbki, dającego awans do finału Okręgowego Pucharu Polski o pomeczowy komentarz poprosiliśmy trenera drugiego zespołu „Czarnych Koszul” Damiana Falkowskiego.  Wypowiedź szkoleniowca polonijnych rezerw znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Damian Falkowski

Przede wszystkim ogromne brawa dla zawodników za determinację, realizację założeń zwłaszcza w pierwszej połowie i walkę mimo problemów zdrowotnych. Pierwsza połowa była dobra – zrealizowaliśmy założenia, a bramka na 1-0 to jej podsumowanie. Niestety, druga część meczu rozpoczęła się od straty, której mogliśmy uniknąć, następnie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego co na pewno było trudnym dla nas momentem w meczu. Ząbkovia w drugiej połowie przejęła inicjatywę, co uwidoczniło tylko nasze problemy z którymi się borykamy, ale oczywiście również jakość rywala i zmiany które poczynił w przerwie pokazały że jest to zasłużony lider IV ligi. Ostatecznie remis i po rzutach karnych awans do finału Okręgowego Pucharu Polski! Pokonaliśmy zespół, który w tym sezonie nie miał sobie równych w IV lidze i notował passe samych zwycięstw w lidze i Pucharze Polski. Cieszymy się z sukcesu. Jesteśmy tam drugi rok z rzędu co uważam za fajny wynik. W tamtym roku przegraliśmy, a w tym zrobimy wszystko by wygrać. Cieszymy się, ale od jutra musimy skoncentrować się na regeneracji, leczeniu kontuzji i najbliższym meczu – zakończył trener Falkowski.

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)