Polonia II poskromiła Huragan

Całkiem dobrze poradził sobie drugi zespół w domowym meczu z z Huraganem Wołomin. Polonia II po solidnym meczu wygrała 3:2.

Polonia wyszła na prowadzenie w 33 minucie. Wówczas rzut karny wykorzystał Jewhen Radionov. Tuż przed przerwą napastnik strzelił swojego drugiego gola i tym samym podwyższył prowadzenie naszej drużyny. Polonia wysoko przejęła piłkę i Radionov nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

W drugiej połowie rywal zdołał odpowiedzieć w 70 minucie. Na szczęście po kilku minutach Polonia znów prowadziła 2 golami. Tym razem rzut karny wykorzystał Adrian Rowicki.

W 89 Huragan znów zbliżył się na 1 trafienie do Polonii. Na szczęście ostatecznie mecz zakończył się wygraną 3:2 naszego zespołu.