Polonia II w półfinale OPP!

Trwa udana przygoda Polonii II w Okręgowym Pucharze Polski. Dzisiaj nasz zespół pokonał na wyjeździe 3:1 Escolę, która zajmuje 13. miejsce w drugiej grupy V ligi. Rywale wyszli pierwsi na prowadzenie, ale potem strzelał już tylko nasz zespół. W półfinale Polonia II zmierzy się z Ząbkovią Ząbki – liderem IV ligi (30 pkt. w 10 m.). Przeciwnik dzisiaj pokonał w OPP 3:0 KTS Weszło.

Escola wyszła na prowadzenie w 42 minucie, ale tuż przed przerwą odpowiedziała Polonia II za sprawą Eryka Mikołajewskiego. Druga część gry rozpoczęła się od kolejnego trafienia polonistów. Rzut karny wykorzystał Jewhen Radionov.

Kilkanaście minut później wynik meczu ustalił Eryk Kowalewicz.