Wysokie zwycięstwo piłkarek Polonii

Miniony weekend był udany dla piłkarek Polonii. Nasz zespół wysoko pokonał na własnym boisku MUKS Tomaszów Mazowiecki. Polonistki wygrały 5:2. Szczególnie dobra była druga połowa w wykonaniu „Czarnych Koszul”.

29.09.2024 r., Warszawa
MKS Polonia Warszawa – MUKS Tomaszów Mazowiecki 5:2 (2:1)
bramki: Gabriela Zięba 14 i 43, Martyna Zelma 55, Jagoda Łupienka 57, Maja Kałun 76

MKS Polonia: Julia Łopaciuk – Małgorzata Kuratowska, Paulina Suchorowska (65. Patrycja Klimorowska), Agnieszka Baćkowska (80. Amelia Rolka), Aleksandra Draba (85. Kaja Piłatowicz), Zuzanna Zawadzka, Patrycja Szymańska (55. Magda Koprowska), Martyna Zelma (80. Ewa Przybylska), Maja Kałun, Wiktoria Szymaniak (55. Jagoda Łupienka), Gabriela Zięba (80. Magdalena Paduch).

1 thought on “Wysokie zwycięstwo piłkarek Polonii

1. Brawo i gratulacje i obu takie wyniki utrzymaly sie do awansu.
    Zmian 7 to w pilce kobiecej jest dozwolone wiecej zmian…ktos sie orientuje?
    Uwazam ze 7 zmian w 3 przerwach to w sam raz i szkoda ze u meszczyzn sa tylko 5 w centralnych ligach by to jeszcze podkrecilo tempo i atrakcyjnosc meczu …jedzie 20 zawodnikow na mecz a grac max moze 16…bez sensu…