Ważna wygrana Polonii II w Markach

Po dwóch remisach przełamała się Polonia II i w to bardzo ważnym meczu. Nasz zespół wygrał 1:0 na wyjeździe z Marcovią Marki, która przed tą kolejką miała tyle samo punktów, ale i jeden mecz rozegrany mniej. Dzięki zwycięstwu „Czarne Koszule” awansowały na 3 miejsce.

Pierwsza połowa była dość wyrównana. Nasz zespół zdołał w niej jednak stworzyć dwie bardzo dobre okazje, ale obie zostały zmarnowane. W drugiej części „Czarne Koszule” stopniowo podkręcały tempo i około ostatnie 20 minut kompletnie zdominowały rywala. W końcu przyniosło to bramkę. W 85 minucie Polonia II miała rzut rożny, do wybitej piłki dopadł Łukasz Buczkowski i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Trafienie to zapewniło naszej drużynie 3 pkt.

22.09.2024 r., Marki
Marcovia Marki – Polonia II Warszawa  0:1 (0:0)
bramki: Łukasz Buczkowski 85

Polonia II: Michał Brudnicki – Kacper Żakowski (67. Adrian Rowicki), Donatas Nakrosius Ż, Eryk Mikołajewski – Andrzej Krajewski Ż, Emre Celik, Maciej Kowalski Haberek, Łukasz Buczkowski – Mateusz Michalski (90. Ilya Latsyba), Jewhen Radionov (67. Mateusz Muszyński), Bartosz Falbierski (61. Mateusz Kaim)

10 thoughts on “Ważna wygrana Polonii II w Markach

1. No i super ,dzieki temu zwyciestwu pozostaja w grze o awans ,teraz trzeba pokonac lomianki i mam nadzieje ze w klubie wiedza o tym ze na lomianki musza byc jesli potrzeba posilki z jedynki zeby nastepna filie legi robic w pyl jak wczoraj Siedlce.

2. Choroba nie wybiera. Szkoda.
    Hochczalari w sumie nie ma zmiennika na lewej obronie.. Kołodziejski to stoper, ale dał radę gdy go zastąpił. Kluska to naturalna lewa noga, u Chrobaka grał defensywnie na pozycji numer 8.
    Może to dla niego przyszłość ?

1. Jestem za, warto by spróbować, choćby w rezerwach.
      Swoją drogą fajnie jakby dwójka też się przestawiła na system z czwórką obrońców. Bo przynajmniej to jak skład jest rozpisany sugeruje, że dalej grają trójką.

3. Powiem tak z ta kadra to sie dziwie ze dwojka nie jest liderem i ma do lidera tyle punktow straty i chyba jeden mecz wiecej rozegrany i to na 6 poziomie rozgrywkowym i moze choc czesc winy ponosic moze system ktory preferowal Smalec jezeli to prawda ze rezerwy dalej im graja ..jezeli tak to moze trener Pawlak powinien sie przyjzec blizej co sie dzieje w rezerwach.