Kolejna wygrana polonistek

Nie zatrzymują się piłkarki Polonii. Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo naszego zespołu. Polonistki rozgromiły na Saharze Ekosport Białystok. Mecz był rozstrzygnięty do przerwy, Polonia prowadziła po 45 minutach 6:0. Za bohaterkę można uznać Maję Kałun, która strzeliła 4 bramki (6 goli w 3 m.).

15.09.2024 r., Warszawa
MKS Polonia Warszawa – Ekosport Białystok 7:0 (6:0)
bramki: Gabriela Zięba 1, Maja Kałun 9, 19, 30 i 55; Patrycja Szymańska 24 i 40

MKS Polonia: Oliwia Kwiatkowska – Małgorzata Kuratowska, Magda Koprowska (84. Weronika Malinowska), Zuzanna Zawadzka, Patrycja Szymańska (84. Ewa Przybyła), Maja Kałun Ż (72. Aleksandra Szot), Wiktoria Szymoniak (84. Kaja Piłatowicz), Gabriela Zięba (46. Wiktoria Leonow), Amelia Rolka, Wiktoria Naszkiewicz (84. Wiktoria Kuk), Jagoda Łupienka (57. Aleksandra Draba)

2 thoughts on “Kolejna wygrana polonistek

1. Byłem na tym meczu. Dziewczyny grały jak marzenie. Szybko, nowoczesnie. Podania w pełnym biegu. Malina! Przedtem obejrzałem mecz rezerw. Smutne widowisko. Chaos, bezsensowna zabawa piłką na własnym polu karnym. Za to ku..y padały gęsto. U pań ani jednej. Można? Można.