Rezerwy Polonii remisują z Mazurem Karczew w ostatnim letnim sparingu

W czwartym i zarazem ostatnim meczu kontrolnym przed inauguracją rozgrywek rezerwy warszawskiej Polonii zremisowały wczoraj z przedstawicielem mazowieckiej grupy drugiej V ligi Mazurem Karczew 2:2, a jedną z bramek dla podopiecznych Damiana Falkowskiego zdobył świeżo zakontraktowany napastnik Jewhen Radionow. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

03.08.2024r, Karczew
Mazur Karczew – Polonia II Warszawa 2:2 (0:2)
bramki: Jewhen Radionow 6, Mateusz Kaim 44

Polonia II:  Zaw. Testowany  (70. Oskar Wiśniewski) – Kacper Żakowski (46. Mateusz Paradowski), Sebastian Olczak, Jakub Kondeja (70. Karol Skalski) – Andrzej Krajewski (70. Zaw. Testowany), Łukasz Buczkowski, Maciej Kowalski-Haberek, Dawid Keller (70. Zaw. Testowany), Mateusz Kaim(46. Ilja Latsyba) – Mateusz Muszyński (70. Krzysztof Dąbrowski), Jewhen Radionow (70. Jan Parafianowicz)

Wczorajszy mecz z Mazurem był naszym ostatnim sprawdzianem przed inauguracją ligi, spotkanie pokazało, że mimo finalnie tylko remisu – możemy optymistycznie podchodzić do nadchodzących rozgrywek. Przez większość czasu mieliśmy kontrolę nad spotkaniem. Byliśmy bardzo dobrze zorganizowani we wszystkich fazach gry, założenia które mieliśmy realizowaliśmy bardzo dobrze, co uniemożliwiło rywalom stworzenie klarownych sytuacji bramkowych. Od pierwszych minut staraliśmy się narzucić rywalowi nasz styl gry, chcieliśmy dominować na boisku i podporządkowywać sobie przeciwnika. Do 70. minuty mecz był pod naszą pełną kontrolą, a poza krótkim okresem „zgubienia rytmu” w pierwszej połowie, funkcjonowaliśmy bardzo dobrze – skomentował wczorajsze poczynania swoich podopiecznych trener Damian Falkowski, którego poprosiliśmy również o podsumowanie kończącego się letniego okresu przygotowawczego… Okres przygotowawczy przebiegł zgodnie z naszymi założeniami, mimo że ten okres jest stosunkowo krótki. Nowi zawodnicy szybko się aklimatyzują i wnoszą do zespołu wiele dobrego. Jesteśmy gotowi na rozpoczęcie sezonu i pełni nadziei na nadchodzący sezon ! optymistycznie zakończył szkoleniowiec rezerw „Czarnych Koszul”.

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)