Polonia wygrywa w sparingu z Pogonią Siedlce. Dublet Zjawińskiego!

W drugim letnim meczu kontrolnym, zespół „Czarnych Koszul” pokonał na wyjeździe  beniaminka Betclic I ligi Pogoń Siedlce 3:2. Dwa premierowe trafienia dla Polonii zaliczył pozyskany z Lechii Gdańsk Łukasz Zjawiński. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

06.07.2024, Siedlce (boczne boisko stadionu Pogoni)
Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa 2:3 (1:2)
bramki: Łukasz Zjawiński 13 i 25, Mateusz Michalski 110

Polonia (I połowa): Jakub Lemanowicz – Souleymanea Cissé, Michał Grudniewski, Ejron Hoxhallari – Nikodem Zawistowski, Jakub Piątek, Krzysztof Koton, Antoni Grzelczak – Michał Bajdur, Xabi Auzmendi – Łukasz Zjawiński (II połowa): Mateusz Kuchta – Marcel Predenkiewicz, Michał Kołodziejski, Eryk Mikołajewski – Maciej Kowalski-Haberek, Nikodem Zawistowski, Marcin Kluska, Oliwier Wojciechowski  – Nikita Vasin, Mateusz Michalski – Szymon Kobusiński.

W 116. minucie Szymon Kobusiński nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz rywali obronił).

W rozegranej w przerwie serii rzutów karnych Pogoń wygrała 5:3.

Spotkanie rozegrano w systemie 2×60 minut.

Źródło: własne

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

6 thoughts on “Polonia wygrywa w sparingu z Pogonią Siedlce. Dublet Zjawińskiego!

1. W zeszłym roku też wygraliśmy w sparingu przed sezonem z Jagiellonią i jak skończyli oni a jak my

1. wydaję mi się że w pierwszej połowie mieliśmy raczej pierwszy skład. Kowalski-haberek jest testowany jako wahadło? Ciekawe. obronę mamy chyba mocną. wciąż brakuje nam młodego napastnika

1. przy okazji czy ktoś wie na jakiej pozycji grał kluska? Bo według was grał jako defensywny pomocnik.

2. Stawiam, że Predenkiewicz na wahadle, Haberek na obronie a Klucha faktycznie środek pola.
      Ale w sumie haberek grywał w pomocy w rundzie wiosennej w 2 lidze. Więc może był testowany jakiś alternatywny wariant.