Drukarz Warszawa lepszy od rezerw Polonii w „małych derbach”

W przedostatniej 29 kolejce Decathlon V ligi rezerwy „Czarnych Koszul” przegrały na wyjeździe z Drukarzem Warszawa 1:2. Rozgrywane na obiekcie przy Alei Zielenieckiej spotkanie lepiej rozpoczęło się dla podopiecznych Damiana Falkowskiego, którzy w 37 minucie objęli prowadzenie po skutecznie egzekwowanej jedenastce  przez Krystiana Tymendorfa. W drugiej części bramki strzelali już tylko gospodarze, którzy odpowiednio w 57 oraz 76 minucie trafili do bramki strzeżonej przez Oskara Wiśniewskiego i ostatecznie 3 punkty zostały po prawobrzeżnej stronie Warszawy.

15.06.24 r., Warszawa
Drukarz Warszawa – Polonia II Warszawa 2:1 (1:0)
bramki: Krystian Tymendorf 37 (k)

Polonia II: Oskar Wiśniewski – Adam Smulski, Jakub Kondeja, Karol Skalski (77. Kacper Jarosz) – Szymon  Dąbrowski (72. Jan Parafianowicz ), Kacper Żakowski (77. Piotr Ziembicki) Dawid Keller, Emre Çelik (70. Nikita  Vorobiov), Ilja Latsyba (45. Mateusz Kaim) – Paweł Tarnowski (45. Adrian Rowicki), Krystian Tymendorf

W barwach rywali wystąpił m.in. znany z występów przy K6 Szymon Lewicki, który wyrównał stan rywalizacji na 1:1, a następnie asystował przy bramce na 2:1 autorstwa Oskara Żurawskiego.

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

1 thought on “Drukarz Warszawa lepszy od rezerw Polonii w „małych derbach”

1. Tydzien temu 11-1 dzis 1:2 to tylko swiadczy jaka to liga…nierozumiem polityki klubu na co komu rezerwy w tak niskiej lidze …to jest przepalanie kasy te 500 tys by bylo na 2/3,dobrych grajkow do jedynki albo nakazac im awansowac do 4 ligi bo koszty podobne a poziom nieporownywalny